Наближуємо перемогу разом

Дата: 15.09.2022 13:49

Допоки триває війна, на фронті зберігається гостра потреба в автомобілях. Адже під час ведення бойових дій чимало машин потрапляють під обстріли та знищуються. Тому в Кременецькій територіальній громаді продовжують підтримувати армію транспортом. 12 вересня 2022 року Кременецький міський голова Андрій Смаглюк спільно з учасницями гурту «Любисток», (Ольга Гаврилюк, Наталія Шевчук, Оксана Городня, Лілія Іванюк) завдяки яким були придбані автомобілі та волонтерами міста  Ґіжицько  Гіжицького повіту Вармінсько-Мазурського воєводства, які забезпечили доставку автомобілів (Kurowicki Zbigniew, Soczewka Adam Sylwester, Wisniewski Radoslaw Tomasz) передали для потреб ЗСУ  автомобілі Volkswagen Transporter та Hyundai Galloper.

В наших друзів з міста міста Ґіжицько автомобілі пройшли технічне обслуговування, і можуть використовуватись нашими захисниками в районах виконання бойових завдань. Машини мають хорошу прохідність і стануть в нагоді як для доправлення особистого складу на позиції, так і для евакуації.

Військові подякували за допомогу і зазначили, що автомобілі вкрай необхідний для виконання бойових завдань.

Сподіваємось, що транспортні засоби допоможуть вирішити багато важливих питань нашим захисникам.

Слава ЗСУ!

Тільки разом переможемо ворога!