ОПЕРАЦІЯ «ЛІТО – 2018»
У Кременці під час літніх канікул працівники служби у справах дітей Кременецької міської ради, Кременецького відділу поліції ГУНП в Тернопільській області, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводять попереджувально-профілактичні заходи комплексної державно-громадської операції «Літо-2018» (спільний наказ №56-од/27-од/151 від 08 червня 2018 року).
Саме влітку діти часто залишаються без уваги дорослих, своїх батьків, вчителів. В цей час зростає кількість дитячого травматизму, правопорушень і різних неприємних ситуацій, в які можуть потрапити діти. Недопущення таких випадків – головне завдання оперативно-профілактичної операції «Літо-2018».
В ході операції буде проведено ряд рейдів, мета яких - виявлення і влаштування дітей, які бродяжать, жебракують, виховуються в неблагополучних сім’ях.
Працівники служб також перевірятимуть дотримання торгівельними закладами міста дотримання законодавства України щодо заборони продажу дітям алкогольних напоїв, тютюнових, наркотичних виробів. А також законності функціонування комп’ютерних клубів, виконання нормативно-правових актів про обмеження перебування дітей без супроводу дорослих у нічний час в громадських місцях.
Здійснять профілактичні заходи спрямовані на запобігання вчиненню дітьми суспільно небезпечних діянь, поширенню шкідливих звичок серед дітей, попередження насильства та жорстокого поводження у сім’ях з дітьми.
Здійснюватиметься контроль за умовами утримання дітей, які перебувають на місцевому обліку служби у справах дітей, як такі, що опинилися в складних життєвих обставинах з метою забезпечення їх соціальним супроводом, за організацією в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, змістовного дозвілля дітей.
Також робота працівників буде направлена на пропаганду здорового способу життя, активного відпочинку, попередження різних негативних звичок, які можуть мати місце в середовищі неповнолітніх, дитячого травматизму та нещасних випадків на водоймах, будівельних майданчиках та інших територіях підвищеного ризику.
Діти будь-якого віку повинні бути завжди під пильним оком своїх батьків. Прохання до дорослих громадян міста: постійно цікавитись де і з ким проводить час ваша дитина, бути уважними до того чим вона займається у вільний час, якнайцікавіше організовувати дозвілля своїх дітей. Тільки в такому разі літній відпочинок дітей буде цікавим і безпечним.
Служба у справах дітей Кременецької міської ради