Дата: 20.11.2017 08:25

З 10 по 12 листопада 2017 року в місті Кам’янка Черкаської області проходив XV Всеукраїнський дитячий музичний конкурс юних скрипалів та піаністів пам’яті П. І. Чайковського, який проводився з ініціативи Міністерства культури України, Національного музичного комітету України, Міжнародної музичної ради, Національної музичної академії України

ім. П. І. Чайковського Кам’янського  державного історико-культурного заповідника. У конкурсі взяли участь діти з восьми областей України. Кременецьку школу мистецтв представляли  три учасники,  які  демонстрували свої піаністичні таланти у  наймолодшій групі.

Це :

Нікіфорчук Владислав, викладач Ковальчук Лариса Юріївна (грамота за краще виконання твору українського композитора),

Литвин Олексій, викладач Метельська Тетяна Богданівна

Кузь Марта, викладач Заник Людмила Миколаївна.

Наші діти на високому рівні продемонстрували свої уміння, яскраво виконавши всі три твори.

Та високопрофесійне журі під головуванням лауреата міжнародних конкурсів піаністів, засновником і директором Українського інституту в Швеції, викладачем  Королівської академії музики в Швеції Наталією Пасічник вирішило не присуджувати призових місць в молодшій групі. Та, не зважаючи на цю обставину, діти залишили Кам’янку задоволеними, одержавши безліч подарунків від дизайнера моди Андре Тана, від Центру Вікторії Зубенко «Відповідальне майбутнє» від білоруської фірми «Владіком»

Учні та їх батьки вдячні за підтримку у поїздці міському голові  О. А. Ковальчуку та відділу культури і туризму  Кременецької міської ради.