Відбулося засідання комісії з розгляду питань, пов’язаних із призначенням державних соціальних допомог, житлових субсидій, пільг та призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

Дата: 01.04.2019 08:26

В Управлінні соціального захисту населення Кременецької міської ради, під головуванням заступника міського голови Шевчука Володимира Миколайовича, відбулося засідання комісії з розгляду питань, пов’язаних із призначенням державних соціальних допомог, житлових субсидій, пільг та призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

На комісії розглянуто 23 заяви, з них:

• 16 заяв на призначення житлових субсидій;
  • 4 заяви на призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям;
  • 3 заяви на призначення щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам.

Комісією заслухано обґрунтування громадян, щодо обставин, які спонукали звернутися за призначенням державних допомог та субсидій, а також розглянуто додаткові матеріали, на підставі яких були прийняті об’єктивні рішення.