Щиро вітаємо Вас з нашим спільним святом Днем місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2017 08:53

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ

ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ!

Щиро вітаємо Вас з нашим спільним святом − Днем місцевого самоврядування!
  Цей день воістину став народним святом, бо місцеве самоврядування сьогодні − найближче до людей і їхніх турбот.

Місцеве самоврядування є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів громади міста. Саме органам місцевого самоврядування уготована висока честь і відповідальна місія об'єднувати громадян різного віку, політичних уподобань у спільному прагненні зробити Кременець і всю Україну щасливими і багатими.
З нагоди свята висловлюємо вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у розбудові нашого міста і держави в цілому.
  Бажаємо від щирого серця землякам − усім, хто працює на благо міста, відстоює його інтереси − міцного здоров'я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх наших життєвих мрій і сподівань.

Нехай усі життєві негаразди обходять Вас стороною, а    непохитна віра у щасливе майбутнє рідного міста  і  України додають   сили і наснаги.

З найкращими побажаннями

відділ культури і туризму Кременецької міської ради