ВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ
Дата: 22.08.2017 08:57
Кількість переглядів: 499
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04058338/de80cc14040bed4901741aab0c0383fb.jpg)
Шановний Ярослав Геннадійович! Колектив міської ради та члени виконавчого комітету вітають Вас з днем народження і висловлюють подяку за відмінну роботу в команді, підтримку і розуміння. Працювати з вами комфортно і приємно, так нехай і вам трудові будні приносять задоволення в роботі і реалізацію всього задуманого.
З повагою!
Міський голова Олексій Ковальчук
« повернутися