9 ЛИСТОПАДА – ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

Дата: 09.11.2017 09:18

Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва відзначається 9 листопада разом з Днем української писемності та мови, згідно Указу Президента 30.12.2013 № 717/2013 «Про додаткові заходи щодо державної підтримки культури і мистецтва в Україні».

Всеукраїнський день працівників культури був заснований з метою відзначити вагомий внесок творчих особистостей у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність.

Саме завдяки відданим своїй справі діячам мистецтва українська культура змогла зберегти свою самобутність, незважаючи на потужний тиск багатьох агресорів, і зайняти гідне місце серед світових культур. Українська культура консолідує на розвиток держави, розкриває свою сутність і вчить нас бути українцями, де б ми не були. Без традиції немає культури, без культури немає нації.