СКЛИКАННЯ ЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КРЕМЕНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 09.04.2019 09:18

КРЕМЕНЕЦЬКОГО МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

від 8 квітня  2019 року                                                                           № 65-ОД

Про скликання чергового

засідання виконавчого комітету

Кременецької міської ради

1. Відповідно до ст. 53 Закону України “Про місцеве самоврядування” скликати чергове засідання виконавчого комітету Кременецької міської ради  11 квітня 2019 року об 15.00 год. у сесійній залі.

2. На порядок денний засідання виконавчого комітету винести наступні питання:

2.1. Про затвердження  графіків міських автобусних маршрутів загального користування.

Інформує: заст. міського голови Шевчук В.М.

2.2. Про завершення опалювального сезону 2018/2019 рр.

Інформує: нач. відділу ЖКГ управління архітектури Пурдик О.О.

2.3. Про затвердження акту обстеження нежитлового приміщення магазину по вул. Дубенська.

Інформує: нач. відділу ЖКГ управління архітектури Пурдик О.О.

2.4. Про затвердження дефектного акту та локального кошторису на поточний ремонт приміщення Кременецької міської ради.

Інформує:  заст.міського голови-нач.управління архітектури Риндич Я.В.

2.5. Про розгляд звернення гр. Книгницького В.І. щодо присвоєння поштової адреси земельній ділянці, яка розташована за адресою: вул. Княжина, 4 в м. Кременець.

Інформує:  заст.міського голови-нач.управління архітектури Риндич Я.В.

2.6. Про розгляд звернення гр. Мазурчука Ю.М. щодо присвоєння поштової адреси земельній ділянці, яка розташована за адресою: вул. Г.Гордасевич, 20 в м. Кременець.

Інформує:  заст.міського голови-нач.управління архітектури Риндич Я.В.

2.7. Про розгляд звернення гр. Мазурчук С.Б. щодо присвоєння поштової адреси земельній ділянці, яка розташована за адресою: вул. Г.Гордасевич, 20 в м. Кременець.

Інформує:  заст.міського голови-нач.управління архітектури Риндич Я.В.

2.8. Про розгляд звернення гр. Мазурчука М.І. щодо присвоєння поштової адреси земельній ділянці, яка розташована за адресою: вул. Г.Гордасевич, 20 в м. Кременець.

Інформує:  заст.міського голови-нач.управління архітектури Риндич Я.В.

2.9.  Про доцільність позбавлення батьківських прав.

Інформує: нач. служби у справах дітей Бесяда Н.Ф.

2.10. Про розгляд заяв щодо дозволу на здійснення виносної торгівлі у місті Кременець.

Інформує: нач. юридичного відділу Тартак О.С.

2.11. Про видачу посвідчень для безкоштовного проїзду в автобусах на міських маршрутах на 2019 рік.

Інформує: керуюча справами Собчук І.В.

2.12. Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення у м. Кременець (програма «Турбота»).

Інформує: керуюча справами Собчук І.В.

3. Різне.

4. Керуючій справами Собчук І.В. запросити членів виконавчого комітету на засідання та забезпечити своєчасну підготовку матеріалів на розгляд засідання виконавчого комітету.

Перший заступник міського голови                              Микола МАТВІЮК

Ірина Собчук