Звернення депутатів Кременецької міської ради

Дата: 08.05.2018 09:22

Ми, депутати Кременецької міської ради VІІ скликання, висловлюємо глибоке обурення та зневагу щодо протиправних дій депутата міської ради Олександра Афанасійовича Гринюка.

05 травня 2018 року під час наради з керівниками навчальних закладів міста Кременець, головами постійних депутатських комісій та головами депутатських фракцій міської ради по питанню оптимізації галузі освіти міста, депутат  Гринюк О.А. вчинив не лише ганебну, а й протизаконну дію – вручив міському голові Ковальчуку О.А. мотузку і мило, з намаганням здійснити психологічний тиск і довести його до самогубства. Даний факт підтверджується відеозаписом та протоколом наради.

Впевнені, що будь-які суперечливі ситуації необхідно вирішувати у рамках діючого законодавства. Проте, Гринюк О.А., не знайшовши підтримки серед членів депутатського корпусу, не маючи на те законних підстав, вирішив звинуватити очільника кременецької громади у вчиненні ряду злочинів.

Депутату Гринюку О.А., напевно невідомо, що в правовій демократичній державі діє принцип презумпції невинуватості. Ніхто, крім суду, немає права людину засуджувати. З огляду на вищевикладене, незаконні дії депутата Гринюка О.А. мають ознаки самосуду і свавілля. А, відповідно до вимог діючого законодавства, за наклепи та приниження честі і гідності людини, наступає відповідальність.

В зв’язку з вищевикладеним, вважаємо за необхідне звернутись з заявою до правоохоронних органів щодо надання правової оцінки незаконним діям депутата Олександра Афанасійовича Гринюка.

Депутати міської ради, які брали участь у роботі наради :

Герасимович В.О.

Карп’юк З.І.