Перевірка готовності спеціальної техніки в м. Кременець до роботи в зимовий період
Дата: 02.11.2017 09:30
Кількість переглядів: 467
На виконання прокольного доручення регіональної комісії обласної державної адміністрації з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій №19 від 26 жовтня 2017 року представниками комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міста Кременця, на виробничій базі КП «Кременецьблагоустрій», проведено огляд спеціальної техніки, що буде залучатися до робіт з утримання в належному стані доріг міста та розчищення території Кременця від снігу у зимовий період. Члени комісії відзначили належний стан підготовленої спеціальної техніки та перевірили наявний запас піщано-соляної суміші.