Хто повинен дбати про чистоту міста?

Дата: 16.04.2018 09:49

Ми хочемо жити у Європі, але не завжди хочемо поводитися як європейці. Приберемо у себе на подвір’ї, а сміття, у кращому випадку, кинемо поблизу смітника. А то й у найближчій лісосмузі.

Кременчани часто скаржаться на те, що у місті не настільки чисто, як хотілося б. Але на скаргах та обуренні, як правило, уся активність і завершується. Рідко доходить бодай до конструктивних пропозицій.

За прикладами не треба ходити далеко. У самісінькому серці Кременця, дорогою до найвизначнішої історичної пам’ятки, на вулиці М. Кривоноса, стоїть величезне сміттєзвалище. Створене воно не владою, ні комунальниками, а самими містянами. Більше того – ця територія є приватизованою, тож за Законом втручатися на неї, навіть для того, щоб прибрати, заборонено. Будинок та подвір’я мають власника, родичі котрого якраз полюбляють критикувати місцеву владу за те, що у місті брудно. Можливо, варто почати з себе?