Захисти права дітей та їх майбутнє

Дата: 25.09.2018 09:52

Олена Колесник, мати двох синів, зіштовхнулась із насильством у родині.

Після розлучення батько жодним чином не брав участі у житті та вихованні дітей, не сплачував аліменти.

Аби не травмувати дітей та не формувати у них хибних уявлень про сім’ю, жінка була змушена позбавити колишнього чоловіка батьківських прав.

Допомогти вирішити питання у суді клієнтці допомогла призначена системою безоплатної правової допомоги адвокатка Наталія Лебединець.

Відеоматеріал створено за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

В Україні діє єдиний номер з надання безоплатної правової допомоги – 0-800-213-103. Зателефонувавши за ним, Ви зможете уточнити актуальну інформацію щодо осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, змін в законодавчій базі стосовно її надання, актуальні адреси та контакти центрів у всіх регіонах України та інші питання щодо отримання такої допомоги. Ця телефонна лінія працює цілодобово. Дзвінки у межах України – безкоштовні.