Борись за права та гідність учасників АТО

Дата: 08.10.2018 10:01

У 2015 році досягнення адвокатки з Харківщини Світлани Остапенко стали юридичним прецедентом на Харківщині. Участь та загибель особи під час виконання бойового завдання під час АТО у практиці судів області встановлено вперше.

Історія така: 39-річний син пенсіонера, інваліда ІІ групи Василя Бричука загинув у зоні АТО. Однак в акті про смерть не було зазначено, що це сталося під час виконання бойового завдання.

Завдяки призначеній системою безоплатної правової допомоги адвокатці Світлані Остапенко суд задовольнив позов клієнта і визнав факт участі та загибелі його сина під час бойових дій в зоні АТО - у районі села Мар‘їнка Донецької області.

Так родина загиблого воїна змогла отримати належне їм соціальне забезпечення.

Відеоматеріал створено за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

В Україні діє єдиний номер з надання безоплатної правової допомоги – 0-800-213-103. Зателефонувавши за ним, Ви зможете уточнити актуальну інформацію щодо осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, змін в законодавчій базі стосовно її надання, актуальні адреси та контакти центрів у всіх регіонах України та інші питання щодо отримання такої допомоги. Ця телефонна лінія працює цілодобово. Дзвінки у межах України – безкоштовні.