Відтепер кременчани мають прямий зв'язок з комунальниками

Дата: 13.11.2018 10:01

Відтепер кременчани мають можливість звертатися із побутовими питаннями безпосередньо також до КП «Кременецьблагоустрій». Це значно спростить роботу не лише комунальників, а й скоротить шлях від звернення громадян до вирішення проблеми. Відтак від сьогодні з 9.00 до 16.00 (понеділок - п’ятниця) можна звертатися за тел. (098)-640-13-24. Також з 20 листопада буде можливість звертатися на даний номер через Viber та надсилати фото для підтвердження та ілюстрування проблеми, що виникає у тій чи іншій ділянці.

Ми завжди раді іти на зустріч кременчанам, допомогти звести до мінімуму будь-які незручності та проблеми, що виникають у нашому місті.

Кременецька міська рада