Школа майбутнього пенсіонера

Дата: 20.05.2019 10:15

17 травня спеціалісти Кременецького відділу обслуговування громадян провели заняття у «Школі майбутнього пенсіонера». Головною метою даного заходу є інформування осіб передпенсійного віку про пенсійне законодавство та можливість правової оцінки документів необхідних для призначення пенсії. Така перевірка документів дозволить вчасно виявити та усунути помилки чи недоліки в документах, зібрати усі необхідні дані.

На заняті були присутні особи, які найближчим часом набудуть права на призначення пенсії. Під час заходу фахівці поінформували про засади пенсійної реформи в Україні,  порядок обчислення  розміру та терміни призначення пенсії, надала перелік необхідних документів для її призначення. Також  громадянам було наголошено на необхідності легалізації трудових відносин та заробітної плати, від якого залежить період страхового стажу, а разом з ним і розмір майбутньої пенсії.

Окрім того  звернули увагу присутніх на функціонування  ВЕБ-порталу, за допомогою якого можна контролювати особисті дані з реєстру застрахованих осіб, та ознайомила з можливістю використання послуги СМС-інформування.

Присутні отримали кваліфіковані відповіді на поставлені питання.

Адміністрація Кременецького ОУ ПФУ