Урок мужності "Україна єдина"

Дата: 27.01.2018 10:23

24 січня 2018 р. в навчально-виховному комплексі "Кременецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 - дошкільний навчальний заклад" відбувся Урок мужності "Україна єдина", присвячений дню Злуки.

Розпочалося дійство хореографічною композицією під пісню "Заспіваймо пісню про Україну," учні декламували вірші та співали пісні, також було продемонстровано документальні кадри історичних подій про Соборність, працівник Кременецького краєзнавчого музею Е. С. Савчук  ознайомила присутніх з історією з'єднання українських земель , бібліотекар міської бібліотеки для дорослих Т. В. Лябіхова представила присутнім книжкову виставку "Соборність України - єдність нації" та надала коротку анотацію книгам.