відкрилась виставка "Кременець очима юних художників"
Дата: 19.12.2017 10:37
Кількість переглядів: 692
19 грудня 2017 р. в Кременецькому краєзнавчому музеї відкрилась виставка "Кременець очима юних художників" учнів Державної художньої середньої школи ім.Т.Г.Шевченка міста Києва.
Цій події передував пленер, що відбувався 09-19 липня на тему "Літні вакації Кременецького краєзнавчого музею".
Програма пленеру включала екскурсію в краєзнавчий музей, Замкову гору, Ботанічний сад, архітектурний Кременець,цілюще джерело "Корито", кременецькі катакомби, національний парк "Кременецькі гори" тощо. Крім того учасники пленеру відвідали Дубенський замок, Тараканівський форт.
Результатом їхньої творчої праці став живописний вернісаж. Запрошуємо кременчан та гостей міста відвідати виставку, що буде діяти впродовж грудня місяця.