До уваги суб'єктів господарювання міста!

Дата: 29.03.2019 10:50

????????????·?°???µ ?·???±???°?¶?µ??????

За інформацією Міжнародного виставкового центру, з 2 по 5 квітня 2019 року на території Міжнародного виставкового центру, за адресою: м. Київ, Броварський проспект, 15 (ст. метро “Лівобережна”, павільйон 3, вхід 3-А) відбудеться комплексний виставковий захід, на якому будуть представлені:

ХІ Міжнародна спеціалізована виставка “КИЇВСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ ЯРМАРОК” (машинобудування, металургія, литво, металообробка, інструмент, технології обробки поверхні, засоби промислової автоматизації та інше);

ХІ Міжнародна спеціалізована виставка “PlastExpoUA” (технології і обладнання для виробництва і переробки пластмас і каучуку);

Міжнародна спеціалізована виставка “Лак&Фарба Expo UA” (лакофарбові покриття та матеріали, сировина, обладнання та технології для їх виробництва, обробка поверхні, тара і упаковка);

IIІ Міжнародна спеціалізована виставка “Addit Expo 3D” (технології, обладнання і матеріали для адитивного виробництва і 3D друку).

Головна мета виставкових проектів - демонстрація найкращих досягнень науки, техніки і технологій, необхідних для інноваційного розвитку економіки України.

В рамках виставкового заходу відбудеться ділова програма (конференції, семінари, презентації), яка спрямована на підвищення конкурентоспроможності продукції та задоволення потреб споживачів. Вхід на виставку безкоштовний.

Додаткову інформацію можна отримати в Міжнародному виставковому центрі за адресою: 02002, м. Київ, Броварський проспект, 15, тел./факс: (044) 201-11-65, 201-11-56, e-mail: plast@iec-expo.com.ua.