Допомога на дітей, які виховуються в багатодітних сім’ях

Дата: 03.04.2019 11:02

? ?µ?·???»?????°?? ???????????? ?·???±???°?¶?µ???? ?·?° ?·?°?????????? "???????????????° ???° ???????µ??"

З 01 квітня 2019 року запроваджено додатковий вид соціальних виплат - допомога на дітей до 6 років, які виховуються у багатодітних сім’ях.

Допомога надається одному з батьків, які постійно проживають разом з дитиною та призначається на третю і кожну наступну дитину з місяця звернення до органу соціального захисту населення і виплачується щомісяця по місяць досягнення дитиною 6-річного віку включно.

У разі коли в сім’ї одночасно народилося двоє і більше дітей, внаслідок чого сім’я набула статусу багатодітної, виплата допомоги здійснюється на кожну дитину.

Розмір допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях становить 1700 гривень щомісячно.

Особам, які звернуться до управління соціального захисту населення протягом квітня - червня 2019 року допомогу буде призначено із 01 квітня 2019 року.

Для призначення допомоги, за умови пред’явлення паспорта, подаються наступні документи:

• заява;
  • копія посвідчення багатодітної сім’ї та копії посвідчень дітей з багатодітної сім’ї (з пред’явленням оригіналів);
  • копії свідоцтв про народження всіх дітей (з пред’явленням оригіналів).

Виплата допомоги припиняється у разі:

• позбавлення отримувача допомоги батьківських прав;
  • відмови отримувача допомоги від виховання дитини;
  • нецільового використання коштів і незабезпечення створення отримувачем                                                                           допомоги належних умов для повноцінного утримання та виховання дитини;
  • відібрання дитини в отримувача допомоги без позбавлення батьківських прав;
  • тимчасового влаштування дитини на повне державне утримання;
  • перебування отримувача допомоги у місцях позбавлення волі за рішенням суду;
  • втрати статусу багатодітної сім’ї;
  • смерті дитини;
  • смерті отримувача допомоги.

Кременецької міської ради