Обмін досвідом щодо створення ОТГ

Дата: 14.07.2018 11:03

П'ятниця 13-те не найвдаліший день для того, аби у чомусь переконувати. Проте саме її обрали організатори поїздки в ОТГ для перейняття досвіду. Результатом мало б стати об'єднання Кременця з навколишніми селами. Як буде – покаже час. Проте, перші кроки на шляху створення ОТГ із центром у Кременці уже зроблені.

Учора, 13 липня, за сприяння Тернопільського Центру розвитку місцевого самоврядування та за підтримки Програми U-LEAD з Європою делегація з Кременеччини відвідала дві ОТГ – Підволочиську та Заводську, що на Тернопільщині. Під час візиту представники Кременецької міської ради мали нагоду безпосередньо поспілкуватися із головами громад, працівниками та мешканцями, з’ясувати усі «за» і «проти» створення власної ОТГ, визначити пріоритети та напрямки подальшої роботи.