Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Дата: 22.04.2019 11:05

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Кременецька міська рада повідомляє  про початок громадського обговорення щодо врахування громадських  інтересів  у проекті  містобудівної документації: «Детальний план території для будівництва  адміністративної будівлі громадської організації Кременецьке районне об’єднання «Просвіта» по вул. Базарна в м. Кременець Тернопільської області» розроблений ГАП Бундик О. О. .Підставою для проектування вищезазначеної документації є рішення сесії Кременецької міської ради від 11.11.2018 №2585 «Про надання дозволу на розроблення детального плану «Будівництво адміністративної будівлі громадської організації Кременецьке районне об’єднання Просвіта імені Т. Г. Шевченка по вул. Базарна в м. Кременець».

Замовник розроблення детального плану території - управління архітектури, житлово-комунального господарства та земельних відносин Кременецької міської ради.

Наданою документацією забудова площею 0,0203 га  під будівництво адміністративної будівлі громадської організації Кременецьке районне об’єднання «Просвіта» по вул. Базарна в м. Кременець Тернопільської області». Дана територія відповідно до плану зонування території м. Кременець розташована в  зоні історичного ареалу міста , комплексна охорона зона пм’яток архітектури центральної частини міста.

Техніко-економічні показники ДПТ:

Орієнтовна площа- 0,0203 га;

площа забудови - 110м2 ;

щільність забудови – 70%.

З  проектом містобудівної документації можна ознайомитись в управлінні архітектури, житлово-комунального господарства та земельних відносин Кременецької міської ради за адресою: м. Кременець, вул. Базарна, 9 в період з 19.04.2019 р. по 21.05.2019 р. та на офіційному сайті Кременецької міської ради.

Пропозиції подавати у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом з обґрунтуванням відповідно до вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил у період з 19.04.2019 р. по 21.05.2019 р. до управління архітектури, житлово-комунального господарства та земельних відносин Кременецької міської ради за адресою: м. Кременець, вул. Базарна, 9.

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій – заступник міського голови, начальник управління РИНДИЧ Я. В.

Обговорення пропозицій до детального плану території відбудуться о 14.00 год. 22.05.2019 р. в приміщенні Кременецької міської ради за адресою: м. Кременець, вул. Шевченка, 67.