ВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ
Дата: 03.08.2017 11:07
Кількість переглядів: 542
Сьогодні відзначає своє 50 - річчя головний бухгалтер
КП "Кременецьблагоустрій" Савчук Марія Миколаївна.
![418745555.jpg](http://rada.kremenets.net.ua/images/418745555.jpg)
Шановна Маріє Миколаєвно, з почуттям захоплення і поваги, в це прекрасне свято, дозвольте подарувати Вам букет найтепліших і душевних побажань. Нехай цей солідний вік – 50 років, подарує море позитивних і незабутніх моментів, щоб ні на секундочку Ви не пошкодували за минулими роками. Здоров’я, успіхів, душевного спокою, родинного тепла і затишку. З ювілеєм!
З повагою міський голова Олексій Ковальчук, колективи КП"Кременецьблагоустрій", КП"Кременецька оселя" та міської ради.
« повернутися