Всеукраїнська акція-флешм «Усиновлення – це любов назавжди»
Відповідно до Указу Президента України від 27 листопада 2008 року №1088/2008 «Про день усиновлення», з метою привернення уваги суспільства до проблем сирітства, розвитку національного усиновлення, популяризації сімейних форм виховання та на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації №699-од від 19 вересня 2018 року, розпорядження міського голови №167-од від 24 серпня 2018 року «Про відзначення Дня усиновлення у м. Кременці» відбулися заходи Всеукраїнської акції-флешмобу «Усиновлення – це любов назавжди». За особистої підтримки міського голови організатор акції служба у справах дітей Кременецької міської ради. Співорганізатори: відділ освіти, відділ культури і туризму Кременецької міської ради. Активну участь в акції взяли діти з навчальних закладів міста №№1,2,3, Волинського ліцею імені Нестора літописця.