Запрошуємо на зустріч із регіональним керівником ПРООН Ігорем Стефанів

Дата: 02.04.2019 11:35

З метою допомоги у створені нових об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), а також сприяючи зміцненню потенціалу як новостворених, так й існуючих ОСББ, які в подальшому зможуть розробити власні проекти з підвищення енергоефективності та подати заявку на фінансування до Фонду енергоефективності України завтра, 03 квітня 2019 р. об 11.00 год, в приміщені Кременецької міської ради відбудеться зустріч із регіональним керівником ПРООН Ігорем Стефанів.

Запрошуються ініціативні групи, що бажають створити ОСББ та в подальшому взяти участь у проектах з підвищення енергоефективності власного житла.

За додатковою інформацією та консультаціями звертайтесь за номером: 0961203242 – заступника міського голови Володимира Шевчука.