До уваги усіх суб’єктів господарювання!

Дата: 01.03.2018 11:35

З метою дотримання суб’єктами господарювання правил та норм чинного законодавства у сфері торгівлі, послуг, ресторанного господарства, для забезпечення повноцінного наповнення міського бюджету в інтересах громади,  Кременецькою міською радою було створено робочу групу у складі спеціалістів з різних напрямків роботи.  До роботи в групу задіяно спеціалістів Кременецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України, Кременецької об’єднаної Державної податкової інспекції, Кременецького районного центру зайнятості та Кременецький відділ поліції ГУНП.

01 березня 2018 року було проведено організаційне засідання  групи та визначено напрямки  діяльності, а саме:

- дотримання законодавства з легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення;

- сплати акцизного податку з роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами;

- своєчасним і повним перерахуванням належних до сплати податкових і неподаткових платежів.

Починаючи з березня місяця 2018 року робочою групою будуть проводитись обстеження суб’єктів господарювання.