Всесвітня акція «16 днів проти насильства»

Дата: 28.11.2018 11:53

В рамках Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства  з 25 листопада по 10 грудня проходить Всесвітня акція «16 днів проти насильства». Це міжнародна кампанія, яка проводиться щороку у всьому світі та спрямована на привернення уваги до найбільш незахищених та вразливих груп щодо запобігання та припинення насильства щодо жінок та дівчат.

Цього року ціллю глобальної кампанії для України є привернення уваги до проблеми, спонукати її обговорення та поширювати знання про те, що може зробити кожна людина й організація для припинення насильства. Як і в попередні роки, помаранчевий колір буде ключовою темою, що об’єднує всі заходи, а будівлі та архітектурні пам’ятки, прикрашені або освітлені помаранчевим, привертатимуть увагу світової спільноти до цієї ініціативи.

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Кременецької міської ради.