Скликання 42 сесії Кременецької міської ради

КРЕМЕНЕЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від  01 жовтня 2018 року                                                                                                                         №171-ОД

Про скликання чергової

сорок другої сесії

Кременецької міської ради

VІІ скликання

Відповідно до частини 6 статті 46 та пункту 2 частини 3 статті 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розділів 4, 5 Регламенту Кременецької міської ради постановляю:

1.Скликати сорок другу сесію міської ради VІІ скликання 11 жовтня 2018 року о 10.00 год. в сесійній залі Кременецької міської ради за адресою вул.Шевченка, 67.

2. На розгляд ради винести такі питання:

1. Про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кременець на 2018 рік, затвердженої рішенням Кременецької міської ради від 12.12.2017 року №1770 за підсумками І півріччя 2018 року.

Доповідає: начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та комунальної власності Стецюк А.С.

1. Про затвердження Положення про запровадження громадського бюджету міста Кременець.

Доповідає: заступник міського голови Шевчук В.М.

1. Про внесення змін до рішення сесії міської ради VІІ скликання №231 від 18 лютого 2016 року «Про затвердження переліку послуг Центру надання адміністративних послуг населенню м.Кременець».

Доповідає: начальник центру надання адміністративних послуг Буграк Н.А.

1. Про впорядкування умов оплати праці педагогічних працівників закладів та установ освіти, які фінансуються з місцевого бюджету.

Доповідає :  начальник відділу освіти Щербатюк Н.Ю.

1. Про створення робочої групи з вивчення питання оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти міста Кременець.

Доповідає: начальник відділу освіти Щербатюк Н.Ю.

1. Про затвердження положення про відділ освіти Кременецької міської ради.

Доповідає : начальник відділу освіти Щербатюк Н.Ю.

1. Про внесення змін до рішення сесії від 11.05.2017 року №1231 «Про затвердження Програми фінансової підтримки громадської організації «Товариство батьків дітей-інвалідів та їх друзів «Зоря надії».

Доповідає : начальник управління праці та соціального захисту населення Литвиненко Б.В.

1. Про затвердження положення про управління соціального захисту населення Кременецької міської ради.

1. Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік.

Доповідає : начальник фінансового управління Тімахова Н.Ю.

1. Про безкоштовну передачу основних засобів з балансу фінансового управління Кременецької міської ради на баланс Кременецької міської ради.

Доповідає : начальник фінансового управління Тімахова Н.Ю.

1. Про затвердження розпоряджень міського голови за січень-вересень 2018 року.

Доповідає : начальник фінансового управління Тімахова Н.Ю.

1. Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами в місті Кременець.

Доповідає : начальник юридичного відділу Тартак О.С.

1. Про затвердження положення про відділ культури і туризму Кременецької міської ради.

Доповідає: начальник відділу культури і туризму Бобровська Г.В.

1. Про внесення змін в оплаті за навчання і збереження системи пільг та знижок певних категорій громадян у Кременецькій школі мистецтв ім.М.Вериківського.

Доповідає : начальник відділу культури і туризму Бобровська Г.В.

1. Про призначення на посаду директора Кременецької дитячо-юнацької спортивної школи.

Доповідає : начальник відділу молоді і спорту Станіславенко А.В.

1. Про затвердження положення про управління архітектури, житлово-комунального господарства та земельних відносин Кременецької міської ради.

Доповідає : заступник начальника управління архітектури, житлово-комунального господарства та земельних відносин Скакальська С.І.

1. Про розгляд заяв, звернень громадян, клопотань підприємств, установ та організацій.

Доповідають: керівники відділів виконавчих органів міської ради.

25. Різне.

3. Секретарю Кременецької міської ради оприлюднити через засоби масової інформації та Інтернет-ресурси повідомлення про скликання чергової сорок другої сесії Кременецької міської ради VІІ скликання, організувати підготовку та проведення пленарного засідання сесії міської ради, забезпечити організаційно-технічне проведення сесії міської ради.

4. Заступнику міського голови Шевчуку В.М. та керівникам структурних підрозділів міської ради: відділу економічного розвитку, інвестицій та комунальної власності (Стецюк А.С.), фінансовому управлінню (Тімахова Н.Ю.), управлінню праці та соціального захисту населення (Литвиненко Б.В.),  управлінню архітектури, житлово-комунального господарства та земельних відносин (Скакальській С.І.), юридичному відділу (Тартак О.С.), відділу освіти (Щербатюк Н.Ю.), центру надання адміністративних послуг (Буграк Н.А.), відділу молоді і спорту (Станіславенко А.В.), відділу культури і туризму (Бобровська Г.В.) своєчасно та якісно підготувати матеріали на пленарне засідання сесії міської ради.

5. На сесію запросити заступників міського голови, керівників структурних підрозділів міської ради, комунальних підприємств міської ради, представників громадських, політичних організацій та засобів масової інформації.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Секретар міської ради                                                                                                                                          Г.С.Мельник

З розпорядженням ознайомлені :

Шевчук В.М.

Бобровська Г.В.