Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин
Дата: 18.04.2019 12:10
Кількість переглядів: 585
До Кременецької міської раді надійшло повідомлення про те, що Тернопільський обласний центр зайнятості має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин стаціонарними джерелами в атмосферне повітря для Кременецької районної філії (м. Кременець, вул. С. Петлюри, 7) відповідно до вимог статті 11 Закону України «Про охорону атмосферного повітря».
Повідомлення про намір отримати вищезгаданий дозвіл подане в газету «Свобода» №24 від 22 березня 2019 року.
Зауваження громадських організацій та окремих громадян щодо наміру отримання дозволу на викиди для Тернопільського обласного центру зайнятості приймаються у Кременецькій міській раді за адресою вул. Шевченка, 67 до 22 квітня включно.