У Кременці відбувається рада регіонального розвитку

Дата: 10.01.2019 12:16

Рада регіонального розвитку Кременеччини відбувається у верхньому залі засідань Кременецької районної ради. Участь у заході разом із очільниками області Степаном Барною та Віктором Овчаруком, бере міський голова Олексій Ковальчук, а також районне керівництво.

Степан Барна інформує про роботу у напрямку  розвитку освіти, медицини, дорожної інфрастуктури. Торкаються у розмові й проблемних тем. На порядку денному - чотири питання: «Кременеччина: від сьогодення до майбутнього», «Децентралізація: підсумки і перспектива», «Освіта, за нею майбутнє», « Медицина: якість, доступність, ефективність».
Виступаючі акцентують увагу не лише на тому, що вдалося зробити за три останні роки, але й на інвестиціях у майбутнє.