Дата: 17.04.2019 12:23

Сьогодні, 17 квітня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету, де розглядались питання згідно переліку:

рішень виконавчого комітету Кременецької міської ради,

включених у протокол  № 105 від  17 квітня 2019 року

1

Про затвердження дефектного акту та надання повноважень замовника проведення поточного ремонту приміщення Кременецької школи мистецтв ім. М. Вериківського.

1532

2

Про відновлення опалювального сезону.

1533

3

Про видачу посвідчень для безкоштовного проїзду в автобусах на міських маршрутах на 2019 рік.

1534

4

Про надання одноразової матеріальної допомоги  особам, які підписали контракт із Збройними силами України.

1535

Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення у м. Кременець (програма «Турбота»).

1536

Міський голова                                                                Олексій КОВАЛЬЧУК