До уваги суб'єктів господарювання

Дата: 18.08.2017 12:46

У період з 13 по 15 вересня 2017 р. у виставковому центрі «Баку Експо Центр» м. Баку (Азербайджан) відбудеться Міжнародна промислова виставка “CASPIAN IND EXPO – 2017”, організатором якої є компанія "ІТF Group" (International Trade Fairs Group).

На виставці буде представлена продукція і послуги, пов'язані з такими сферами промисловості як нафта, газ, хімія, енергетика металургія, сільське господарство, будівельні матеріали, виробництво дорожніх матеріалів і обладнання, керамічна плитка, продукти харчування та напої, фарби, виробництво меблів, друкована продукція,  виробництво паперу та ін.

Більш детальна інформація розміщена на сайтах: www.сaspianindexpo.com, https://bakuekspocenter.az/az/exhibitions.php, e-mail: itfgroupexpo2017@gmail.com, info@itgroupexpo.com,  тел. (+99 412) 437-80- ] 0, (+99 450) 546-30-36.