Відбулася 45 сесія Кременецької міської ради

Дата: 21.12.2018 13:07

У Кременецькій міській раді відбулася остання у цьому році, 45 сесія, у засіданні взяли участь 21 обранець та міський голова. До розгляду – понад 100 питань. Депутати у процесі дискусій та обговорень внесли зміни до бюджету, затвердили низку програм, а також структуру виконавчого апарату Кременецької міської ради. З 1 січня 2019 року штат працівників зменшиться з 101 до 86.

Окрім цього на сьогоднішньому засіданні одноголосно проголосували за звернення щодо присвоєння Героя України (посмертно) Почесному громадянину Кременця Андрію Пушкарю. На ЗОШ №1, де навчався Андрій встановлять меморіальну дошку.

Питання Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Кременець» Миколі Пазізіну із порядку денного виключили.
Під час засідання міський голова зауважив, що, можливо, виникне необхідність до кінця поточного року депутатам зібратися іще раз для врегулювання фінансових питань.