У Кременці відбулися урочистості з нагоди Дня захисника України

Дата: 14.10.2018 13:55

Сьогодні, 14 жовтня, Україна відзначає відразу чотири свята – Покров Пресвятої Богородиці, День захисника України, День українського козацтва та День УПА. Вшановують воїнів-захисників минулого та сучасності й у Кременці. Біля адмінбудинку районної ради молилися за Україну та українців. Згодом там же відбулося театралізоване дійство «Слава Україні! Героям Слава!».

Особливим сьогоднійшній день є для родин загиблих Героїв із Кременеччини. Для них це одночасно причина для вічного смутку та печалі і, разом з тим, привід аби пишатися своїми синами...

Участь в урочистостях взяв міський голова Кременця Олексій Ковальчук, долучився до святкування й колектив міської ради. Чудова тепла, по осінньому яскрава погода сприяла гарному та по справжньому святковому настрою кременчан.

Фото Зої Карп`юк