Засідання робочої групи з вивчення питань оптимізації освітньої мережі міста

Дата: 20.11.2018 14:07

Сьогодні у Кременецькій міській раді відбулося засідання робочої групи з вивчення питань оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти міста. Робоча група була утворена рішенням сесії. Серед основних її завдань до 15 травня 2019 року виробити стратегію формування оптимальної мережі закладів загальної середньої освіти у місті, розробка календарного плану  заходів щодо проведення оптимізації. А також внесення пропозицій з метою формування проекту рішення «Про оптимізацію мережі закладів загальної середньої освіти у місті Кременець». До складу комісії увійшли освітяни міста, депутати, голови постійних комісій, представники освітянської профспілки, працівники міської ради, члени виконкому.