До Всесвітнього Дня бібліотекаря

Дата: 27.09.2018 14:18

Формування позитивного іміджу бібліотеки, бібліотекаря є сьогодні актуальним як ніколи. Професійне свято є прекрасною нагодою для проведення широкої рекламно-інформаційної кампанії, бібліотечно-інформаційних заходів з донесенням ідеї про необхідність існування бібліотек у сучасному культурно-освітньому просторі. Тому, напередодні Всеукраїнського дня бібліотек Кременецька міська бібліотека для дорослих проводить цикл заходів, спрямованих на популяризацію книги, бібліотеки. Зокрема, працівники бібліотеки поширили інформаційно-рекламні буклети серед мешканців міста зі списком 20-ти найпопулярніших книг, які варто прочитати, у вікні бібліотеки організували оригінальну за формою, з інтерактивними компонентами виставку-інсталяцію "Нас єднає мудрість книги", діє виставка-сюрприз для читачів "Книгу вибирай - уподобання міняй", проведено День відкритих дверей "Бібліотека - твоя територія".