Попередження про найважливіші метеорологічні явища, різкі зміни погоди:

Дата: 25.07.2018 14:24

Попередження про найважливіші метеорологічні явища, різкі зміни погоди:

По Тернопільській області та місту до кінця доби 25 липня збережуться сильні дощі, грози, подекуди град. 26 липня грози, місцями сильні дощі, вдень подекуди град.

На добу з 21 год.  «25»  липня  до 21 год. «26» липня  2018 р.

По Тернопільській обл.: Хмарно. Короткочасні дощі, місцями сильні. Грози, вдень подекуди град. Вітер північно-східний, 7 – 12 м/с. Температура повітря вночі 14 – 19° тепла, вдень 22 – 27° тепла.

Медико-метеорологічна ситуація  3-го типу.

По місту Тернополю: Хмарно. Короткочасний дощ. Гроза, вдень град. Вітер північно-східний, 7 – 12 м/с. Температура повітря вночі 16 – 18° тепла, вдень 23 – 25° тепла.

Прогноз погоди на  27 – 28 липня:

27 липня: Хмарно з проясненнями. Вночі місцями, вдень по всій території короткочасні дощі, грози, вдень подекуди град. Вітер північно-східний, 7 – 12 м/с. Температура повітря вночі 14 – 19° тепла,  вдень 24 – 29° тепла.

28 липня: Хмарно з проясненнями. Короткочасні дощі, грози, вдень подекуди град. Вітер північний, 5 – 10 м/с. Температура повітря вночі 15 – 20° тепла,  вдень 26 – 31° тепла.

Консультативний прогноз Львівського РЦГМ на 29 – 30 липня 2018 року:

29 липня вночі місцями, вдень по всій території короткочасні грозові дощі. 30 липня вночі без істотних опадів, вдень короткочасні грозові дощі. Температура повітря вночі 15 – 20° тепла, вдень 26 – 31° тепла.

Попередження про НЯ, СГЯ, РЗП та прогнози погоди підготовлені за даними Тернопільського ЦГМ, Львівського РЦГМ та Українського Гідрометцентру.