Працівники Кременецької міської ради взяли участь у Всеукраїнській акції "Чисте довкілля"

Дата: 05.04.2019 14:28

Сьогодні працівники Кременецької міської ради, управлінь, відділів структурних підрозділів, а також навчальних закладів уже вкотре долучилися до Всеукраїнської акції «За чисте довкілля». Захід проводять в рамках Українського дня довкілля, що цього річ припадає на 6 квітня.

Під час прибирання учасники акції зібрали сотні кілограм сміття навколо міста. Зокрема – при в’їздах з боку Тернополя, Почаєва та Рівного. Чого тільки не знаходили – починаючи від засобів гігієни, битих пляшок, пластику до старої сантехніки та побутової техніки. В одному місці знайшли навіть гаманець. Щоправда, без грошей та документів. Очевидно, комусь не пощастило стати жертвою крадія, а гаманець зловмисник викинув на обочині.

Головна мета Всеукраїнського дня довкілля – підвищення рівня свідомості українців в питаннях, що стосуються збереження безпеки навколишнього середовища.

Поява цього свята пов'язана не з подіями в самій Україні, а з проведенням Стокгольмської конференції. Саме на річницю цієї події і була призначена дата свята. Конференція, що відбулася в Стокгольмі, зіграла вирішальну роль в глобальному екологічному русі.