Дата: 07.11.2018 14:31

Кременецьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області

ПОВІДОМЛЯЄ: На Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України запрацював кабінет роботодавця.

У кабінеті можна переглянути інформацію щодо сплати єдиного соціального внеску, зокрема щодо заборгованості підприємства з цього виду платежу до Фонду. Якщо є порушення прав працівників, у кабінеті відображається інформація, скільки застрахованих осіб не одержали з вини роботодавця зарахування певного періоду до страхового стажу.

Окрім того, у кабінеті також містяться відомості щодо звітності зі сплати єдиного соціального внеску. Ще одна функція, що стає доступною для роботодавця в його кабінеті – можливість отримати інформацію для розрахунку суми виплати за час тимчасової непрацездатності (лікарняні). Увійти в кабінет роботодавець може через електронний цифровий підпис.

об'єднаного управління