У Кременці пом'янули визволителів України

Дата: 26.10.2018 14:32

Напередодні Дня вшановування 74-тої річниці вигнання нацистських окупантів із України загиблих в Другій світовій війні згадали у Кременці на Монастирському кладовищі. На поминальну службу, яку здійснив настоятель Собору Преображення Господнього о. Володимир Буграк, прийшли кременчани, міський голова Олексій Ковальчук. Короткий екскурс в історію Другої Світової провів перший заступник міського голови Микола Матвіюк. Про те, що молячись за душі полеглих у війні 74-річної давнини, необхідно пам’ятати та поминати нинішніх Героїв наголосив о. Володимир.