Робоча зустріч міського голови у Заліщиках
Дата: 14.12.2018 14:37
Кількість переглядів: 351
Міський голова Кременця Олексій Ковальчук разом з представниками спілки ветеранів Афганістану провів робочу зустріч з головним лікарем Володимиром Івановичем Демчуком та медперсоналом Заліщицького обласного комунального госпіталю інвалідів війни та реабілітованих.
Кременецька міська рада долучилася до проведення ремонту та облаштування палати для ветеранів війни, учасників бойових дій, інвалідів війни, де відтепер мають можливість лікуватися й кременечани. Адже заклад такого типу – єдиний в області. Міський голова дякує депутатам за підтримку у питанні виділення фінансування та запевняє, що міська рада й надалі триматиме це питання на контролі та всіляко допомагатиме госпіталю.