РОЗПОРЯДЖЕННЯ КРЕМЕНЕЦЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ Про скликання чергового засідання виконавчого комітету Кременецької міської ради

Дата: 20.07.2018 14:52

КРЕМЕНЕЦЬКОГО МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

від 20  липня 2018 року                   № 146-ОД

Про скликання чергового

засідання виконавчого комітету

Кременецької міської ради

1. Відповідно до ст. 53 Закону України “Про місцеве самоврядування” скликати чергове засідання виконавчого комітету Кременецької міської ради  24 липня 2018 року об 14.00 год. у сесійній залі.

2. На порядок денний засідання виконавчого комітету винести наступні питання:

2.1. Про надання дозволу на розроблення проектно-кошторисної документації капітального ремонту вулиці Л. Визволителів.

Інформує: заст. міського голови Шевчук В.М.

2.2. Про затвердження дефектного акту, локального кошторису та надання повноваження Замовника поточного ремонту кабінетів приміщення Кременецької міської ради за адресою м. Кременець, вул. Шевченка, 67.

Інформує: заст. міського голови Шевчук В.М.

2.3. Про затвердження внесення змін до рішення виконавчого комітету № 87 від 03 березня 2016 року «Про забезпечення проведення мобілізації на території  м. Кременець».

Інформує: нач. відділу з питань мобілізаційного захисту Лановецький Ю.Я.

2.4. Про розгляд звернення ФО-П Самчука Віталія Олександровича щодо надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами по вул. Дубенська.

Інформує: нач. управління архітектури Бурштинович А.І.

2.5. Про розгляд звернення ФО-П Герасимовича Віктора Олексійовича щодо надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами по вул. О.Лятуринської, вул. С.Петлюри, вул. Вишнівецька.

Інформує: нач. управління архітектури Бурштинович А.І.

2.6. Про розгляд звернення гр. Бурлака Віталія Олеговича щодо надання дозволу на встановлення ТС на власній земельній ділянці по вул. Дубенська.

Інформує: нач. управління архітектури Бурштинович А.І.

2.7. Про розгляд звернення ТОВ «Торгова група «АРС-КЕРАМІКА» щодо надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами по вул.С.Петлюри.

Інформує: нач. управління архітектури Бурштинович А.І.

2.8. Про затвердження висновку органу опіки і  піклування про доцільність призначення опікуна.

Інформує: гол. спец.- юрисконсульт Василевська Н.С.

2.9. Про розгляд скарги Блажчука Ю. П. на постанову адміністративної комісії при виконавчому комітеті Кременецької міської ради від 21.06.2018 р. № 33.

Інформує: гол. спец.- юрисконсульт Василевська Н.С.

2.10. Про розгляд заяв щодо дозволу на здійснення виносної торгівлі в місті Кременець.

Інформує: гол. спец.- юрисконсульт Василевська Н.С.

2.11. Про видачу посвідчень для безкоштовного проїзду в автобусах на міських маршрутах на 2018 рік.

Інформує: керуюча справами Собчук І.В.

2.12. Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення у м. Кременець.

Інформує: керуюча справами Собчук І.В.

3. Керуючій справами Собчук І.В. запросити членів виконавчого комітету на засідання та забезпечити своєчасну підготовку матеріалів на розгляд засідання виконавчого комітету.

Перший заступник міського голови                                                                                                                             М.М. МАТВІЮК

Собчук  І.В.