Дата: 05.01.2018 15:02

Кременецька міська рада повідомляє, що посвідчення для безкоштовного проїзду дітей з багатодітних сімей видані у 2017 році діятимуть до 01.03.2018 року.

Для отримання посвідчення для безкоштовного проїзду дітей з багатодітної сім’ї у 2018 році одному із батьків необхідно звернутись до 1 березня 2018 року у Кременецьку міську раду   та подати наступні документи:

• заява одного із батьків про видачу посвідчення;
  • фото дитини розміром 3х4 см.;
  • копія посвідчення дитини з багатодітної сім’ї;
  • довідка про склад сім’ї.

Посвідчення видаються жителям м. Кременець та надають право безкоштовного проїзду протягом навчального року в межах міста.

Прийом документів проводиться у Кременецькій міській раді за адресою м. Кременець, вул. Шевченка, 67  каб. №6

З повагою –

Виконавчий комітет Кременецької міської ради