Попередження про найважливіші метеорологічні явища, різкі зміни погоди

Дата: 26.06.2018 15:05

Попередження про найважливіші метеорологічні явища, різкі зміни погоди:

Область: 27 червня вдень грози, пориви північно – східного вітру та шквали         15 – 20 м/с, подекуди град.

Місто: 27 червня вдень гроза, пориви північно – східного вітру 15 – 20 м/с, град.

На добу з 21 год.  «26»  червня  до 21 год. «27» червня 2018 р.

По Тернопільській обл.: Хмарно з проясненнями. Вночі без істотних опадів. Вдень короткочасні дощі, грози, подекуди град. Вітер північно – східний, 7 – 12 м/с, вдень пориви та шквали         15 – 20 м/с. Температура повітря вночі 9 – 14º тепла, вдень    20 – 25º тепла.

Медико-метеорологічна ситуація  3-го типу.

По місту Тернополю: Хмарно з проясненнями. Вночі без істотних опадів. Вдень короткочасний дощ, гроза, град. Вітер північно – східний, 7 – 12 м/с, вдень пориви    15 – 20 м/с. Температура повітря вночі 10 – 12º тепла, вдень 21 – 23º тепла.

Прогноз погоди на  28 – 29 червня:

28 червня: Хмарно. Вночі та вранці сильний дощ. Вдень дощ,  місцями сильний. Грози, подекуди град. Вітер східний,  7 – 12 м/с, місцями пориви 15 – 20 м/с. Температура повітря вночі 12 – 17° тепла, вдень 18 – 23° тепла.

29 червня: Хмарно. Часом дощ. Подекуди грози, град. Вітер північний,  7 – 12 м/с.

Температура повітря вночі 12 – 17° тепла, вдень  20 – 25° тепла.

Консультативний прогноз Львівського РЦГМ на 30 червня – 01 липня 2018 року:

Місцями короткочасні грозові дощі.  Температура повітря 30 червня вночі 11 – 16° тепла, вдень 17 – 22° тепла. 01 липня вночі 4 – 9° тепла, вдень 13 – 18° тепла.

Попередження про НЯ, СГЯ, РЗП та прогнози погоди підготовлені за даними Тернопільського ЦГМ, Львівського РЦГМ та Українського Гідрометцентру.