РОЗПОРЯДЖЕННЯ КРЕМЕНЕЦЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ПРО СКЛИКАННЯ ЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КРЕМЕНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 26.11.2018 15:06

КРЕМЕНЕЦЬКОГО МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

від 26 листопада  2018 року                                                                                                  № 199-ОД

Про скликання чергового

засідання виконавчого комітету

Кременецької міської ради

1. Відповідно до ст. 53 Закону України “Про місцеве самоврядування” скликати чергове засідання виконавчого комітету Кременецької міської ради  28 листопада 2018 року о 14.00 год. у сесійній залі.

2. На порядок денний засідання виконавчого комітету винести наступні питання:

2.1. Про схвалення проекту міського бюджету на 2019 рік.

Інформує: нач. фін.управління Тімахова Н.Ю.

2.2. Про погодження проекту рішення сесії міської ради «Про План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Кременецької міської ради на 2019 рік».

Інформує: нач. юридичного відділу Тартак О.С.

2.3. Про затвердження робочого проекту та кошторисної документації  на «Капітальний ремонт Кременецької ЗОШ І-ІІІ ступеня №3 у м. Кременець по вул. Замковій, 41 (заміна вікон та утеплення фасадів) коригування».

Інформує: нач. відділу освіти Щербатюк Н.Ю.

2.4. Про схвалення змін до програми «Збереження культурної спадщини міста Кременець на 2017 – 2020 роки».

Інформує: перш. заст. міського голови Матвіюк М.М.

2.5. Про схвалення Програми «Культурно - мистецьке життя на 2019 рік».

Інформує: нач. відділу культури Бобровська Г.В.

2.6. Про схвалення міської  цільової соціальної програми  підтримки   молоді та  національно-патріотичного виховання на 2019-2022 роки.

Інформує: нач. відд. молоді та спорту Станіславенко А.В.

2.7. Про  схвалення   міської  цільової соціальної програми підтримки сім’ї, протидії торгівлі людьми та домашньому насиллю на 2019-2022 роки.

Інформує: нач. відд. молоді та спорту Станіславенко А.В.

2.8. Про схвалення міської цільової соціальної програми підтримки фізичної культури та спорту на 2019-2022 роки.

Інформує: нач. відд. молоді та спорту Станіславенко А.В.

2.9. Про схвалення міської цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2019-2022 роки.

Інформує: нач. відд. молоді та спорту Станіславенко А.В.

2.10. Про схвалення внесення змін до рішення сесії міської ради № 1540 від 11 жовтня 2017 року «Про затвердження Програми захисту населення і території міста Кременець від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2016-2020 роки».

Інформує: нач. цивільного захисту, мобілізаційної роботи Лановецький Ю.Я.

2.11. Про схвалення внесення змін до рішення сесії міської ради  №1692 від 17 листопада 2017 року «Про затвердження Програми оборонної, мобілізаційної, агітаційної роботи та призову на строкову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу, військову службу за контрактом та реалізації мобілізаційних заходів і оповіщення на 2018-2019 роки».

Інформує: нач. цивільного захисту, мобілізаційної роботи Лановецький Ю.Я.

2.12. Про схвалення проекту змін до «міської Програми соціальної підтримки малозахищених верств населення «Турбота» на 2019 рік».

Інформує: нач. управління соцзахисту населення Литвиненко Б.В.

2.13. Про схвалення проекту змін до «міської програми підтримки осіб, які брали участь  в антитерористичній операції, та членів загиблих сімей під час проведення антитерористичної операції на 2017-2019 роки».

Інформує: нач. управління соцзахисту населення Литвиненко Б.В.

2.14. Про надання висновку Степанець Марії Григорівні про можливість бути опікуном.

Інформує: нач. служби у справах дітей Бесяда Н.Ф.
2.15. Про визначення місця проживання малолітньої Юр’євої Олени Павлівни.

Інформує: нач. служби у справах дітей Бесяда Н.Ф.
2.16.  Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав Вишнівецького Юрія Ігоровича.

Інформує: нач. служби у справах дітей Бесяда Н.Ф.
2.17. Про відібрання дитини без позбавлення батьківських прав у громадянки Денисевич Олени Михайлівни.

Інформує: нач. служби у справах дітей Бесяда Н.Ф.
2.18. Про надання дозволу Слободенюку В.О.  на дарування ½ квартири і земельної ділянки.

Інформує: нач. служби у справах дітей Бесяда Н.Ф.
2.19. Про відмову у наданні дозволу на дарування Романіним В.П., Романіною Н.Є. 2/3 частини квартири в якій зареєстровані і проживають неповнолітні онуки.

Інформує: нач. служби у справах дітей Бесяда Н.Ф.
2.20.  Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення у м. Кременець.

Інформує: керуюча справами Собчук І.В.

3. Керуючій справами Собчук І.В. запросити членів виконавчого комітету на засідання та забезпечити своєчасну підготовку матеріалів на розгляд засідання виконавчого комітету.

Міський голова                                                                                                                                                             О.А. КОВАЛЬЧУК

Собчук  І.В.