Дата: 24.07.2018 15:36

Сьогодні, 24 липня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету, де було розглянуто ряд питань, згідно Переліку:

рішень виконавчого комітету Кременецької міської ради,

включених у протокол  № 77  від  24 липня 2018 року

1

Про надання дозволу на розроблення проектно-кошторисної документації капітального ремонту вулиці Л. Визволителів.

1157

2

Про затвердження дефектного акту, локального кошторису та надання повноваження Замовника поточного ремонту кабінетів приміщення Кременецької міської ради за адресою м. Кременець, вул. Шевченка, 67.

1158

3

Про затвердження внесення змін до рішення виконавчого комітету № 87 від 03 березня 2016 року «Про забезпечення проведення мобілізації на території  м. Кременець».

1159

4

Про схвалення Порядку розміщення зовнішньої реклами на території м. Кременець.

1160

5

Про розгляд звернення ФО-П Самчука Віталія Олександровича щодо надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами по вул. Дубенська.

1161

6

Про розгляд звернення ФО-П Герасимовича Віктора Олексійовича щодо надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами по вул. О.Лятуринської, вул. С.Петлюри, вул. Вишнівецька.

7

Про розгляд звернення гр. Бурлака Віталія Олеговича щодо надання дозволу на встановлення ТС на власній земельній ділянці по вул. Дубенська.

8

Про розгляд звернення ТОВ «Торгова група «АРС-КЕРАМІКА» щодо надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами по вул.С.Петлюри.

9

Про надання неповнолітній Гуцуляк Наталії Анатоліївні дозволу на укладення договору дарування ¼ частини квартири.

1162

10

Про надання неповнолітній Моліцькій Ангеліні Василівні дозволу на укладення договорів купівлі-продажу 1/3 частини квартири та дарування ¼ частини квартири.

1163

11

Про надання Петручок Тетяні Володимирівні дозволу на дарування ½ частки квартири.

1164

12

Про затвердження висновку органу опіки і  піклування про доцільність призначення опікуна.

1165

13

Про розгляд скарги Блажчука Ю. П. на постанову адміністративної комісії при виконавчому комітеті Кременецької міської ради від 21.06.2018 р. № 33.

1166

14

Про розгляд заяв щодо дозволу на здійснення виносної торгівлі в місті Кременець.

1167

15

Про видачу посвідчень для безкоштовного проїзду в автобусах на міських маршрутах на 2018 рік.

1168

16

Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення у м. Кременець.

1169

Перший заступник міського голови                                       М.М. МАТВІЮК