УВАГА!!! 8 лютого у залі РБК Кременця!!! Фільм "Кіборги".

Дата: 05.02.2018 15:39

Сеанси 15:00 та 18:00 год. Вхід вільний! Тривалість 1 год 50 хв.
Фірма Кінодністер розпочинає прем'єрний показ фільму «Кіборги. Герої не вмирають» в Тернопільській області у лютому. Це український повнометражний художній фільм про оборону Донецького аеропорту під час війни на Донбасі, який викликав великий резонанс в Україні та за кордоном вже у допрем'єрний період.
Режисер Ахтема Сеїтаблаєва, сценарій Наталії Ворожбит.

Сюжет: Фільм розповідає історію одного двотижневого бойового чергування у вересні 2014 року. Добровольча група військових уперше приїжджає до Донецького аеропорту ім. Сергія Прокоф'єва. Символічно та стратегічно важливий об'єкт на цей момент уже чотири місяці захищають українці в умовах постійної війни.
Доброволець із позивним «Мажор» (Макар Тихомиров) — музикант та син багатіїв, що потайки втік на війну. Він намагається зрозуміти свою роль на цій війні, саму війну, і що буде після неї. Разом з ним ще шестеро вояків, чиї прообрази базовані на реальних історіях оборонців аеропорту.