Служба у справах дітей інформує: акція “Запроси дитину з інтернату на свята у родину”

Дата: 15.11.2017 15:40

Служба у справах дітей інформує:

Благодійний Фонд “Майбутнє сиріт” спільно з службою у справах дітей Тернопільської облдержадміністрацією проводять акцію “Запроси дитину з інтернату на свята у родину”, яка передбачає можливість для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування провести свята у родинах, які виявили бажання їх забрати з інтернатного закладу на період з 28 грудня 2017р. по 12 січня 2018 р.

Реєстрація учасників відбуватиметься з 15 листопада по 15 грудня 2017 р. Учасникам акції необхідно заповнити анкети в службі у справах дітей за місцем проживання.

Сім”ї, які виявили бажання долучитись до акції, звернувшись до служби у справах дітей за місцем свого проживання надають:

- заяву (із зазначенням фактичного місця проживання і контактних номерів телефону);

- копію паспортів;

- довідки про те, що кандидати не перебувають на обліку в психіатра і нарколога;

- довідку про наявність чи відсутність судимості.

Також при зверненні сімей які, виявили бажання долучитися до акції, необхідно провести обстеження житлово-побутових умов, скласти акт обстеження із зазначенням наявності умов проживання для дитини шкільної віку (копію залишати у службі також).