14 акція Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця»

Дата: 01.04.2019 15:49

Сьогодні в нашому Кременці розпочалася 14 акція Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця»  під гаслом «Дитяче серденько, живи!». У всіх загальноосвітніх, позашкільних, вищих навчальних та інших комунальних закладах міста розставляють скриньки для благодійних внесків.

Вона триватиме по всій Україні до 30 квітня, і супроводжуватиметься масовим збором коштів. В травні відбудеться фінал із яскравими гала-концертами у обласних центрах країни.

Акція «Серце до серця» стала традицією для всієї України. З поміж 10 осіб хоча б один брав у ній участь – це свідчить про довіру громадян. Відкритість, прозорість і звітність завжди з нами. Кожного року обираємо різну тематику по збору коштів: зір, слух, діабет, неонатальні та реанімаційні відділення.

За всі роки Всеукраїнським благодійного фондом «Серце до серця»  вдалось зібрати більше  35 мл. грн!!!

У цьому році  вперше обрали проблематику дитячої  кардіології і сподіваємось на підтримку кожного свідомого українця.

Загалом щорічно в Україні народжується приблизно 10 000 дітей із вродженими вадами серця, з них близько 1500 немовлят мають критичну ваду серця і потребують невідкладного хірургічного втручання. З самої першої хвилини свого життя такі діти потребують високоспеціалізованого медичного догляду.

Лікарням необхідні  апарати УЗД із спеціальними датчиками, ангіографи, КТ – і МРТ – установки, кардіографи, апарати для добового запису ЕКГ(холтери). Для лікування пацієнтів після найскладніших хірургічних втручань необхідні кардіомонітори, апарати штучної вентиляції, реанімаційні столики з обігрівом, монітори цілодобового спостереження в дитячій реанімації, інфузійні помпи, пульсоксиметри та багато іншого.

Сподіваємося на вашу щиру підтримку кременчани!