Вітаємо випускників!

Дата: 27.06.2019 14:19

Дорогі випускники!

Сьогодні у Вас дуже урочистий день, оскільки перед вами відкриваються всі дороги у майбутнє доросле життя!

З цього дня ви стаєте дорослими людьми, а це дуже відповідально. Вам доведеться самостійно приймати рішення, і тільки від вас самих тепер залежатиме подальше життя.

Ви молоді, повні сил, енергії, великих планів на майбутнє. Щиро хочу, щоб всі ваші мрії здійснилися. Вам належить зробити дуже відповідальний крок - вирішити, яку вибрати професію. І я дуже сподіваюся, що вибір ваш буде правильним.

Висловлюю щиру вдячність педагогам і батькам, чия щоденна клопітка праця допомагає вихованню гідної молодої зміни.
   Бажаю вам втілення заповітних бажань і успішного вибору професії, гладкої життєвої дороги, хороших друзів та помічників в роботі.

Ви – майбутнє нашої країни, люди, від яких залежить, якою стане Україна. Бажаю вам побільше оптимізму, натхнення та наполегливості.
   Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. Прагніть стати кращими! Будьте успішними!

Міський голова                                                                                                                         Олексій КОВАЛЬЧУК