Зустріч з представниками делегації з міста Ільзенбург
Дата: 12.08.2019 17:20
Кількість переглядів: 540
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04058338/69f0d777f16484e2b6efdf3065a2298d.jpg)
В міській раді відбулася зустріч з представниками делегації з міста Ільзенбург, які прибули до міста Кременця з робочим візитом. Під час зустрічі міський голова Олексій Ковальчук подякував Денісу Льофке, міському голові Ільзенбурга, за допомогу надану районній комунальній лікарні та Кременецькому центру надання первинної медико-санітарної допомоги , НВК "Кременецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5" та за можливість учням шкіл Кременця відвідати місто Ільзенбург з навчальним візитом. Під час зустрічі обговорювалися питання подальшої співпраці міст в сфері місцевого самоврядування, освіти, охорони здоров’я, розвитку туризму, підтримки Кременецького інклюзивно-ресурсного центру та реалізацію інвестиційних проектів в сфері поводження з твердими побутовими відходами.
« повернутися